Про це в ефірі 24 каналу повідомила заступниця міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська. Активно включилися дитячі садочки, школи, заклади охорони здоров'я.

Зверніть увагу В Україні розпочинається опалювальний сезон 2021 – 2022: коли й де увімкнуть тепло

У Волинській області включились вже 79% відповідних об'єктів, у Житомирській області – 56%, натомість у Києві – 80%. Також Наталія Хоцянівська повідомила про початок опалювального сезону в Хмельницькій та Чернігівській областях.

В трьох регіонах – об'єкти не опалюються

Крім того, почали включення житлового фонду до опалення – понад 50% у Вінницькій області, у Чернігівській – 69%, активно включаються, за інформацією заступниці міністра розвитку громад та територій, такі області:

  • Житомирська;
  • Хмельницька;
  • Тернопільська.

Тобто ці цифри вказують на те, що опалювальний сезон стало входить у свої права, зауважила Наталія Хоцянівська.

7 900 об'єктів соціальної сфери підключені, однак в трьох регіонах – Закарпатській, Одеській та Херсонській областях – жодного об'єкта на сьогодні не опалюється. І якщо всім зрозуміло, що Одеська та Херсонська – теплі області, то щодо Закарпатської є питання,
– сказала Хоцянівська.

Вона додала, що якщо Волинь наразі включена на 79%, то і Закарпатська область мала такі ж можливості.

Наталія Хоцянівська про опалювальний сезон: дивіться відео

Ціна на опалення

Згідно з інформацією Наталії Хоцянівської, ціна на опалення для теплопостачальних організацій, як і заявляли попередньо – 7 420 гривень з податком на додану вартість за тисячу кубічних метрів.

"Ціна для бюджетних установ з податком на додану вартість з ціною на транспортування не буде перевищувати 16 800 гривень. Це фіксована ціна. Бюджетні установи у Закарпатської області укладуть договори за такою ціною", – зазначила заступниця міністра розвитку громад та територій.

Актуально Опалювальний сезон 2021 – 2022 в Україні: якими будуть тарифи та що з субсидіями

Опалювальний сезон в Україні: коротко

  • У 2021 році першими включили опалення у Львові та Луцьку.
  • У Хмельницькому розпорядилися увімкнути опалення ще 6 жовтня у лікувально-профілактичних закладах та дошкільних закладах, незалежно від форм власності. Таке рішення ухвалили через зниження температури повітря.
  • Початок опалювального сезону у Тернополі розпочали 12 жовтня. Так вирішили, зважаючи на зниження середньодобової температури повітря.