Місія підприємницьких клубів, пояснюють в YEP – розвиток підприємницької культури та мислення у студентів, стимулювання стартап-руху серед молоді та зародження тренду на створення стартапів в університетах.

"Зокрема, у клубах відбуватимуться зустрічі з підприємцями, обговорення нових ідей та проектів, перегляд відеолекцій тощо. Найголовніше – студенти знатимуть, куди їм іти і до кого звернутися за порадою, якщо у них виникає ідея і бажання розвинути її у стартап", – говориться в офіційному повідомленні МОН.

Операційну роботу клубу та всі активності, які ним проводяться, має забезпечувати команда студентів-волонтерів з університету під керівництвом координатора, який є співробітником університету. Задля заохочення студентів у YEP рекомендують виділити під клуб окреме приміщення в університетах та зараховувати діяльність у клубі у якості виробничої практики.

Окрему підтримку в організації процесу надають партнери зі сфери бізнесу.

"Разом із нашим стратегічним партнером Lucky Labs ми надаватимемо методологічну та організаційну підтримку, тренінги для локальних команд клубів та їх координаторів, стажуваня студентів, менторську підтримку та консалтинг університетських стартапів, роздаткові матеріали та сувенірну продукцію", – каже керівник YEP Андрій Заікін.

"Для компанії це можливість підтримати соціально-важливу ініціативу, що майже не має меж у можливостях та ідеях. Тепер кожний вищий навчальний заклад в країні зможе сформувати атмосферу розвитку інновацій та розвитку підприємництва. Завдяки таким ініціативам українські студенти матимуть змогу вчитись не тільки наукам, але й бізнесу та отримувати власний досвід підприємницької діяльності, знаходячись на самому початку професійного шляху. Ми розглядаємо цей проект у якості внеску в наше майбутнє та майбутнє України. Нові ідеї та проекти у перспективі – це нові робочі місця та інвестиції в країну", – вважають в IT-компанії Lucky Labs.

Мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP з 2016 року працює над створенням ефективної екосистеми розвитку інноваційного підприємництва та стартап культури в українських університетах. На сьогодні вже проведено 3 освітніх цикли для більш ніж 100 студентських стартапів на базі 13 університетів та залучено більше тисячі студентів до участі у різних програмах та активностях YEP.