"Я розумію, що Росія розглядає розширення стандартів і норм ЄС як потенційно проблемне питання, тому що вони не завжди збігаються з тими, які встановлено у Митному союзі. Проте вже сьогодні ми активно співпрацюємо з Росією щодо вирівнювання багатьох норм і стандартів. Це - ключовий елемент партнерства для модернізації Європейського Союзу та Росії. І ці стандарти також дедалі більше приймає Митний союз", - сказав він.

Читайте також: У Європарламенті сьогодні голосуватимуть за резолюцію про тиск Росії

За словами Фюле, норми ЄС часто приймаються на міжнародному рівні, тому вони цілком сумісні або ідентичні з правилами СОТ.

"Отже, Європейський Союз насправді допомагає всім нашим партнерам, зокрема Росії, модернізуватися та відкритися глобалізації", - наголосив єврокомісар.

Читайте також: У Митному союзі вже готові працювати з Україною після підписання Угоди з ЄС

"Готовий зробити все можливе, щоб уникнути цього і працювати з нашими сусідами, щоб знайти способи максимізації сумісності між структурами ЄС і Євразійського союзу так, щоб сприяти торгівлі й економічній інтеграції", - наголосив він.

За словами єврочиновника, Росія теж матиме користь від створення всеосяжної зони вільної торгівлі.

"Ми маємо пояснювати Росії, чому вона теж отримає користь від створення глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі з країнами Східного партнерства", - наголосив Фюле.