Про це йдеться у заяві представника зовнішньополітичної служби ЄС Майї Косьянчич.

Читайте також: Пашинян отримає ще один шанс поборотися за посаду прем'єр-міністра Вірменії

ЄС знову заявляє про свою підтримку Вірменії в її зусиллях зі створення процвітаючого і демократичного суспільства. Ми схвалюємо те, що усі сторони, включно із правоохоронними органами та тими, хто користується своїм правом на свободу зібрань і вираження думки, уникають конфронтаії, демонструють стриманість і відповідальність,
– йдеться у документі.

Окрім цього, у ЄС зазначили, що продовжують заохочувати всі зацікавлені сторони до участі у всебічному діалозі з огляду на демократичне формування нового уряду, відповідно до Конституції та в інтересах усіх вірмен.

Додамо, що 2 травня у Вірменії жителі села Паракар перекрили автотрасу з Єревана в міжнародний аеропорт "Звартноц". До акції протесту також приєдналися учні місцевої школи.

Нагадаємо, 1 травня лідер протестного руху, керівник опозиційної парламентської фракції "Елк" Нікол Пашинян закликав своїх прихильників 2 травня оголосити страйк і заблокувати всі дороги.

Зазначимо, що 1 травня парламент Вірменії не зумів обрати Пашиняна прем'єр-міністром. Його кандидатура була єдиною, але за неї проголосували лише 45 депутатів, а проти – 56.