Про це 24 Каналу розповів політолог та соціолог із Німеччини Ігор Ейдман. За його словами, майбутнє Пригожина насамперед залежить від нього самого та його дій. Але проглядається два варіанти.

До теми Пригожин раптово заявив, що не бачив в Україні ні нацистів, ні НАТО, – ISW

Що очікуватиме на Пригожина

На думку Ейдмана, якщо він перестане критикувати членів путінського режиму і різко "здасть назад", то, цілком ймовірно, що йому виділять певну нішу для заробітку і не чіпатимуть. Це може бути, до прикладу, видобування алмазів в Африці чи інша злочинна діяльність. Зараз видно, що Пригожин дещо збавив оберти. А російські ЗМІ почали менше його піарити.

Але якщо той і далі критикуватиме деяких представників путінського режиму, то майбутнє у нього буде не таким райдужним.

Якщо він знову почне "бикувати" на членів путінської олігархії, фактично підривати репутацію армії, то йому не уникнути отруєння "новичком". Або ж можуть елементарно посадити. Вже були такі випадки. Є відчуття, що його хочуть кудись відсунути. Але наскільки далеко – дізнаємося найближчим часом,
– зазначив Ейдман.

Дивіться розмову з Ігорем Ейдманом на ютубі 24 Каналу

Що буде з зеками із ПВК "Вагнера"

Нещодавно Пригожин заявив, що вже близько 5 тисяч зеків із ПВК "Вагнера" відпрацювали контракт та повернулися в Росію. Ейдман вважає, що це – брехня. Ніхто не дозволив би Пригожину відпускати ув'язнених.

В нього була інша функція. Він мав за ці пів року контракту знищити цих кримінальників. Він, можливо, випустив деяких для показухи. Але масового випуску йому провести не дадуть,
– вважає Ейдман.

Що Пригожин робитиме далі: коротко

  • Є інформація, що після провалів у війні Євгеній Пригожин збирається згорнути діяльність вагнерівців в Україні. У Bloomberg розповіли з посиланням на джерела, що він збирається перекинути найманців в Африку.
  • У Кремлі нібито почали вважати Пригожина загрозою. Тому йому заборонили вербувати зеків та створили проблеми з постачанням боєприпасів.
  • Проте зараз немає жодних ознак перекидання вагнерівців.