Таку заяву український гарант зробив на спеціально пленарного засідання Конституційного суду України, під час якого склали присягу новообрані судді КСУ.

Читайте також: Чому вступ до ЄС розтягується на роки та чи це лише прокляття України

За його словами, доля законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо закріплення європейського та євроатлантичного напрямку розвитку України перебуває у руках суддів Конституційного суду.

"Ми (чинна українська влада – 24 канал) також зможемо зробити все можливе, щоб найближчим часом мати можливість розглянути у першому читанні у Верховній Раді конституційні зміни та на наступній сесії прийняти його в цілому", – зауважив президент.

Також він пригадав засідання українського парламенту, яке відбулося 20 вересня.

"Це було надзвичайно важливо, що переконливою, більш ніж конституційною більшістю у 321 голос, коли і народні депутати від коаліції, і абсолютна більшість опозиції, підтримали включення до порядку денного та направлення до Конституційного суду історичних змін до Конституції, які передбачають абсолютно чіткі завдання для президента, парламенту та уряду щодо роботи з інтеграції України. Маємо на меті повномасштабне членство в Європейському Союзі і в організації Північноатлантичного договору", – додав політик.

Нагадаємо, законопроект про "Про внесення змін в Конституцію України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та в НАТО Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради на початку вересня.