Письмовий коментар щодо цього питання отримав кореспондент УНІАН у Брюсселі. У ньому є спростування інформації, яка з'явилась у ЗМІ кілька днів тому.

"Немає рішення повернутися до звичайного бізнесу з Росією, і офіційні міжпарламентські зв'язки, як і раніше, припинені. Два рішення, прийняті конференцією президентів ЄП (конференція президентів складається з керівництва ЄП та лідерів політичних груп) не змінюють цієї інституціональної позиції", — наголосили у ЄП.

Згідно із заявою, конференція президентів задовольнила прохання делегації SINNEA (делегація ЄП по зв'язках зі Швейцарією, Норвегією та Ісландією — "24") щодо її участі на рівні глав делегацій в 12-ій конференції парламентарів Арктичного регіону. Вона відбудеться в російському Улан-Уде у червні.

Участь ЄП у цьому заході, в якому також візьмуть участь національні парламенти, не має ніякого відношення до міжпарламентських відносини Росії з ЄС, але є стратегічним інтересом ЄС у зв'язку з все більшою роллю в Арктиці і у зв'язку з формальним членством в Арктичному форумі,
— додали у Європарламенті.

Таку ж позицію підтвердив речник найбільшої політичної групи ЄП Європейської народної партії Тео Георгітсопулос. За його словами, ситуація залишається без змін.

Читайте також: Кравчук несподівано запропонував домовлятись з Росією

Про це йдеться в письмовому коментарі прес-служби ЄП власному кореспонденту УНІАН в Брюсселі. "Немає рішення повернутися до звичайного бізнесу з Росією, і офіційні міжпарламентські зв'язки (Комітет парламентського співробітництва Росія-ЄС), як і раніше, припинені. Два рішення, прийняті конференцією президентів ЄП (конференція президентів складається з керівництва ЄП та лідерів політичних груп) не змінюють цієї інституціональної позиції", - заявили в ЄП.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/world/1365746-v-evroparlamenti-sprostuvali-informatsiyu-pro-vidnovlennya-kontaktiv-z-derjdumoyu-rf.html