Хоча лише 4 місяці тому ми подолали позначку в 3 мільйони. Ще раніше ютуб 24 Каналу отримав "золоту кнопку". Все завдяки довірі читачів, які щодня переглядають десятки відео на нашому ютубі.

Важливо Сотні розмов, і всі – про війну: над чим команда 24 Каналу працювала в 2022 році

І от вже на початку січня 2023 року нам вдалося завоювати прихильність 4 мільйонів користувачів.

Зазначимо, що 24 Канал є найпопулярнішим каналом серед українських ЗМІ на YouTube. Наша редакція цілодобово працює для того, щоб оперативно та якісно інформувати наших читачів, зокрема про найголовніше – ситуацію на фронті.


На ютуб 24 Каналу підписалися вже 4 мільйони користувачів / Скриншот

І ми не збираємося зупинятися. Щодня нас дивляться понад 50 мільйонів користувачів. За це ми не можемо не подякувати нашим читачам. Вдень і вночі журналісти 24 каналу працюють над тим, аби ви найпершими дізналися актуальну інформацію про ситуацію в Україні та світі.

Кожного дня на ютубі 24 Каналу відбуваються різноманітні стріми з політиками, воєнними експертами, міжнародними оглядачами та іншими гостями. Ведучі розповідають про найактуальніші новини навіть під час масованих ракетних атак – запускають стріми з укриттів.

Дякуємо читачам за довіру

Свій канал на ютубі ми створили ще 5 лютого 2006 року, однак тоді ставки на нього ніхто не робив. Сам ютуб спочатку був лише платформою, де можна зберігати матеріали журналістів.

Втім, з часу заснування до 2015 року нам вдалося залучити 100 тисяч підписників та отримати "срібну кнопку". Насамперед – завдяки впізнаваності телевізійного 24 Каналу.

А півтора роки тому – в серпні 2021 – колектив 24 Каналу отримав "золоту кнопку". А свій перший мільйон підписників ми отримали 6 липня 2021 року.

Також радимо слідкувати за 24 Каналом в соціальних мережах: