Про це йдеться у службовій записці підполковника К.Ткачука, офіційного представника Збройних сил України з питань взаємодії з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей на ім'я представника ЗСУ у Спільній центрі з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації обстановки генерал-майору А.Розмазніну. Документ опинився у розпорядженні "Цензор.нет".

Ці дані ще не повні, адже є ще бійці, які вважаються зниклими безвісти.

Важливо відзначити, що завдяки централізованій роботі підрозділи військово-цивільного співробітництва Генерального штабу ЗСУ, більшість тіл загиблих із зони направляються в одну точку - в судово-медичну експертизу Дніпропетровська,
— повідомив редактор "Цензор.нет" Юрій Бутусов.

За його словами, прес-центр АТО занижує втрати приблизно на 30-40%, "але очевидно, що це роблять не самі прес-офіцери, вони озвучують те, що їм надають".

Нагадаємо, українські військові залишили Дебальцеве 18 лютого. Зараз міста не існує. За 2 тижні повномасштабних обстрілів була повністю зруйнована інфраструктура.

Генштаб звітував про 22 загиблих українських військових, та понад півтори сотні поранених під час виходу сил АТО з міста.