Як повідомив Ткаченко, за результатами повідомлень, які надходять від спостерігачів КВУ з виборчих дільниць, в 12-ти виборчих округах Донецької області явка склала трохи менше 27% виборців.

З усіх виборців на Донеччині, з 3,368 млн жителів, лише 42 % виборців мали можливість на цих виборах взяти участь у голосуванні — виборці, які були включені в списки цих 12-ти округів,
— каже голова Донецької обласної організації ВГО КВУ.

"Ми не зафіксували великих проблем, які були пов’язані з перебігом голосування. Більше двох тисяч правоохоронців забезпечують охорону порядку на виборчих дільницях в Донецькій області. Також залучені інші військові формування, зокрема Національна гвардія", — розповідає Сергій Ткаченко.

Читайте також: Днями заарештували ще трьох кримчан на два місяці, — Чубаров

За словами Сергія Ткаченка, не було інцидентів, коли потрібно було залучати до вирішення певних конфліктних ситуацій військових.

Коли ми говоримо про 12-ть виборчих округів — не всі виборчі дільниці у цих виборчих округах відкрились: вісім округів повністю контролюються українською владою і чотири — частково контролюються сепаратистами, а частково — українською стороною,
— зазначив голова Донецької обласної організації Комітету виборців України.

Він додав, що не всі виборчі дільниці відкрились — частково це пов’язано з безпекою, а частково з тим, що окружна виборча комісія не встигла організувати виборчий процес на цих виборчих дільницях — сформувати дієвий склад дільничної виборчої комісії з кворумом, який міг би провести голосування та вчасно відкритись.

З запланованих виборчих дільниць на Донеччині відкрилось близько 93 %,
— повідомив Сергій Ткаченко.