Про це повідомив голова комісії – юрист та експерт у сфері антикорупційної політики Олександр Лємєнов. Подробиці читайте у матеріалі.

Дивіться також Закупка овочерізок по завищеній вартості: підозрюваній посадовиці обрали запобіжний захід

"Вчора під вечір Київський міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження про створення комісії з відбору директора Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції КМДА", – зазначає Лємєнов.

Юрист опублікував скриншот, який свідчить, що до комісії увійшли:

  • Катерина Бутко – представниця громадської організації "Всеукраїнське об'єднання "Автомайдан";
  • Ірина Латиш – представниця громадської організації "Рух Чесно";
  • Віктор Чумак – народний депутат 7 – 8 скликання.


Склад комісії / Скриншот з фейсбука Олександра Лємєнова

Секретарем комісії призначено Віктора Домагальського, який є радником Київського міського голови з питань протидії корупції та взаємодії з правоохоронними органами. А головою комісії став Олександр Лємєнов – юрист та представник громадської організації StateWatch.

Створення в місті Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції на нових принципах та з долученням активних представників київської громади – хороший приклад для інших міст,
– підкреслив Олександр Лємєнов.

Як повідомлялось, у липні мер Києва Віталій Кличко оголосив про проведення конкурсу на посаду голови антикорупційного департаменту КМДА. Він звернувся до антикорупційних органів та організацій із проханням спрямувати своїх представників до конкурсної комісії.