Відповідну заяву губернатор опублікував на своєму офіційному сайті.

Як відомо, 22 лютого під час сесії облради голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль назвав в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун ї**нутою, коментуючи її заяву про те, що ліки від кору в області були нерозмитнені належним чином.

Читайте також: Москаль брутально облаяв Супрун: депутатки вимагають його покарати

За словами губернатора, оприлюднена Супрун інформація про "контрабандну вакцину, яку лікарі не хочуть використовувати", є негативною і недостовірною.

Вона зачіпає не тільки мене особисто, але і всю Закарпатську область... Як говорили колишні донецькі, "базар треба не тільки фільтрувати, за базар треба відповідати". Тому першою повинна попросити вибачення пані Супрун за поширення негативної і недостовірної інформації. Якщо її вибачення будуть щирими, тоді вони будуть і від мене. Якщо ж пані Супрун промовчить, буду мовчати і я,
– наголосив Москаль.

При цьому голова Закарпатської ОДА зазначив, що його висловлювання "відповідають чинному українському законодавству" і не порушують нічиїх прав.

"Я висловив цю відповідь у спосіб, який вважав за потрібний. Якщо пані Супрун вважає, що зачеплено її честь, гідність і ділову репутацію, вона може звернутися до суду, який призначить лінгвістичну експертизу моїм висловлюванням", – сказав він.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман розкритикував поведінку главу Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, який публічно нецензурно висловився у бік очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляни Супрун.