Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст кримськотатарського національного руху Наріман Джелялов.

"Співробітники відділень пошти, місцевих адміністрацій, житлово-комунальних підприємств здійснюють попереднє опитування людей про участь або неучасть у виборах. Вулицями ходять невідомі особи, що записують індивідуальні дані жителів, що суперечить законодавству", – мовиться у повідомленні активіста.

Читайте також: Заради підвищення явки Путін може розіграти кривавий сценарій, – експерт

Джелялов зазначив, що "у випадку, коли люди заявляють про своє небажання брати участь у виборах, звучать погрози звільненням з роботи, в сільській місцевості – погрози невидачею довідок для соціальних потреб, обіцянки не робити дороги, не проводити воду".

"Але найголовніше, ми, активісти національного (кримськотатарського) руху Білогірського району Криму, переконані, що майбутні вибори президента РФ є в Криму нелегітимними і світова спільнота не повинна визнавати їхні результати", – наголосив Джелялов.

До слова, раніше МЗС України скерувало ноту протесту МЗС РФ щодо проведення виборів президента Росії на території анексованого Криму та окупованого Донбасу. Проте в ЦВК Росії запевнили, що вибори президента РФ у пройдуть у штатному режимі, незважаючи на заяви України.