Пряма трансляція на
Останні випуски

За що "Інтерпол" розшукує нардепа-мільйонера Голубова, який очолює "Інтернет партію України"

- Читать новость на русском
Дмитро Голубов
Дмитро Голубов / 24 Канал

Доларовий мільйонер та водночас нардеп з "Блоку Петра Порошенка" Дмитро Голубов перебуває у розшуку "Інтерполу" – США неодноразово звертались до України з проханням видати "кіберзлочинця"

Голубов також за сумістництвом очолює "Інтернет партію України". Хоча воднчоас входить до ББП і володіє чималими статками – депутат задекларував біткойнів на 35 мільйонів доларів. Кошти, за його словами, заробив, інвестуючи у криптовалюти.

Раніше Голубов жив в Одесі. В інтерв'ю місцевим ЗМІ заявляв, що задумується над купівлею Одеського припортового заводу.

Читайте також: Для чого українська влада використовує політичних клонів

Голубова називали одним з найвідоміших кіберзлочинців світу. США та Інтерпол навіть звертались до України з проханням видати Голубова. Додамо також, що його вважають товаришем заступника голови фракції БПП, одесита Олексія Гончаренка.

Що таке біткойн? Це віртуальна цифрова грошова одиниця, яка поки не регулюється жодною офіційною фінансовою установою.

Нагадаємо, що обсяг ринку криптовалюти в Україні тим часом росте. Україна входить до четвірки країн за розміром Bitcoin-ринку – він досяг 2,5 мільярда доларів. Тобто, приблизно 2,5% ВВП.

Також стало відомо, що українські депутати за 2017 рік купили криптовалюти на близько 195 мільйонів гривень, третю частину від цієї суми проінвестував депутат, який балотувався до Одеської міськради з іменем Імператор Палпатін.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі