Про це він завив у ефірі одного з українських телеканалів, передає видання "Гордон".

За його словами, під час свого президенства Саакашвілі робив не лише добрі, гарні справи.

Я бував у Грузії та спілкувався з людьми, які постраждали від дій режиму Саакашвілі... Суди судили не за законом, а виконували вказівки Саакашвілі. Знаєте, у чому обвинувачують Саакашвілі? У закритті в прямому ефірі телеканалу "Імеді": просто до студії прийшли поліцейські та закрили його. Це обвинувачення в розтраті приблизно 7 мільйонів ларі (за нинішнім курсом майже 3 мільйони доларів) на особисті потреби. Адже він про це забуває говорити, бреше всім, що до нього претензії за якісь сім костюмів чи за вінок на могилу Вацлава Гавела. Ну що ж він бреше?!
– наголошує парламентар.

Читайте також: Саакашвили – не мессия, но именно по борьбе народа за него власть решит, как действовать дальше

Водночас він підкреслює, що відповідну інформацію опубліковано в інтернеті, відтак можна її легко можна побачити: "там чотири серйозні кримінальні обвинувачення".

Крім того, представник "Народного фронту" зауважив , що грузини вже не хочуть судити колишнього президента.

"У Грузії сьогодні його партія повністю програла вибори та є політичним банкрутом. Але! Я мріяв і сподівався, що, коли Міхеїл Саакашвілі стане губернатором Одеської області, він покаже всім іншим, як треба працювати, що він наведе в регіоні лад. Він попросив – йому призначили начальника поліції, начальника прокуратури, начальника митниці. Результат, ви знаєте, був плачевним. А розповідати, що мені заважають працювати, – це кожен може", – резюмував Геращенко.

Нагадаємо, 27 липня в Адміністрації Президента підтвердили, що Міхеїла Саакашвілі було позбавлено українського громадянства. А 1 серпня з’явився відповідний указ за підписом президента Петра Порошенка.

Підставою для позбавлення Саакашвілі громадянства в Адміністрації Президента назвали неправдиві дані у заповненій анкеті Міхеїла Саакашвілі. Мовляв, він приховав інформацію про кримінальні провадження, відкриті проти нього у Грузії.

5 вересня Міністерство юстиції України отримало запит від Головної прокуратури Грузії на арешт і видачу екс-президента Міхеїла Саакашвілі.