"Звичайно, я очікую будь-яких провокацій з боку режиму і керівника групи "тушок", зокрема і фізичного нападу. Може використовуватися і Генпрокуратура, може бути знята недоторканність, режим постарається зробити в цій історії винуватим мене", – заявив Забзалюк в інтерв'ю НБН.

Тому, нардеп подумує про політичний притулок.

"З досвіду я можу сказати, що, якщо буде поставлено завдання мене нейтралізувати, то жодна охорона не допоможе. Якщо я побачу, що ГПУ спробує зробити мене винним у цій історії і посадити за грати, то я буду просити політичного притулку", – заявив Забзалюк.

Нагадаємо, 8 лютого депутат від фракції БЮТ Роман Забзалюк заявив, що його вихід з фракції був операцією, спрямованою на викриття корупційної схеми в парламенті.

На брифінгу у парламенті Забзалюк оприлюднив аудіозаписи, на яких голоси, схожі на Ігоря Рибакова та Романа Забзалюка, говорять про гроші за перехід і діяльність проти "Батьківщини".

Лідер фракції "Реформи заради майбутнього" Ігор Рибаков заявив, що давав Забзалюку ці гроші на лікування та вимагає вибачення.

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин попросив Генеральну прокуратуру розслідувати це питання.