Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" розповів речник поліції Київщини Микола Жукович.

"У нас ще немає результатів судово-медичної експертизи, щоб чітко сказати, від чого настала смерть", – сказав він.

Читайте також: Опубліковано одне з повідомлень загиблої Ноздровської

Ми проводимо низку слідчих дій. Вже близько 50 осіб допитали. Створено потужну слідчо-оперативну групу, якою керує безпосередньо начальник управління,
– зазначив Жукович.

При цьому речник поліції не відповів на запитання про те, що сказав екс-наречений загиблої Віталій Сергеєв і що стало причиною його виклику на допит.

"Всі прізвища не будемо розповідати, й що вони говорили – теж", – сказав Жукович, пояснивши, що це може зашкодити слідству.

Водночас на запитання, чому було вилучено автомобіль Сергеєва, речник поліції пояснив: "Будемо проводити низку слідчих дій з речами загиблої і з деякими речами, які можуть бути у свідків. Будемо звертатися до суду, щоб отримати тимчасовий доступ до речей, і проводити експертизи".

Щодо версій вбивства Ноздровської Жукович сказав, що злочин може бути пов’язаним із професійною діяльністю правозахисниці або ж із погрозами, які отримувала жінка. Всі версії відпрацьовуються і перевіряються.

Зазначимо, що у коментарі телеканалу юрист і криміналіст Анна Маляр сказала, що Ноздровська зверталася до поліції щодо погроз її життю.

Нагадаємо, 1 січня на Київщині знайшли мертвою Ірину Ноздровську – сестру загиблої у резонансній ДТП жінки. Тіло Ноздровської знайшли в річці, жінка була роздягненою. Поліція озвучила дві основні версії загибелі Ноздровської – вбивство та самогубство.