Про це повідомляє прес-служба МВС.

Тіло одного з загиблих упізнано. Ним виявився депутат Горлівської міської ради від партії "Батьківщина" Володимир Рибак.

Заява про викрадення депутата була зареєстрована 17 квітня. За словами свідка, який подав заяву, 17 квітня невідомі викрали депутата Горлівської міської ради близько 18:00 на проспекті Перемоги в місті Горлівка Донецької області.

Очевидець повідомив, що депутата силоміць посадили в автомобіль і відвезли в невідомому напрямку четверо чоловіків у камуфляжній формі і в масках - балаклавах чорного кольору. З моменту викрадення мобільний телефон депутата був неактивний .

17 квітня Рибак брав активну участь у мітингу "За єдину Україну" перед будівлею Горлівської міської ради. По закінченні мітингу, депутат попрямував в будівлю міської ради для зустрічі в мером міста. Увійти в будівлю йому перешкодили прихильники "Донецької республіки", з якими у нього виникла словесна перепалка.

В інтернеті є відеозапис подій, які підтверджує свідчення очевидця.

19 квітня 2014 тіла двох чоловіків зі слідами тортур знайдені в Слов'янському районі.

За наявними у слідства даними, до тортур і вбивства цих людей причетні представники сепаратистського угруповання, яке захопило будівлю СБУ в місті Слов'янську.

Нагадаємо, в.о. президента Олександр Турчинов вимагає від силовиків відновити Антитерористичні заходи у східних областях України, оскільки терористи при підтримці Росії порушують Женевські домовленості, катують і вбивають патріотів.