В ефірі одного з українських телеканалів Антоненко наголосив, що закон повинен бути одним для всіх. Проте, вочевидь, наразі він працює вибірково.

Читайте також Коли на твоєму боці правда, її треба вигукувати постійно, – інтерв'ю з Андрієм Антоненком

Коментуючи рішення суду, він зазначив, що у Медведчука, на відміну від Василя Стуса, були найкращі адвокати. До того ж, спрацювала презумпція невинуватості.

Те, що закон в Україні працює вибірково, Антоненко назвав ганьбою. Адже людину, яку звинувачують у державній зраді, судді відпустили додому.

Зауважимо, що Медведчука звинувачують не лише у державній зраді, а й у розкраданні національних ресурсів в українському Криму та порушенні законів й звичаїв ведення війни.

Паралелі зі справою Шеремета

Антоненко порівняв рішення щодо кума Путіна зі справою Шеремета. Зокрема зазначив, що його та інших фігурантів запроторили за ґрати, не маючи доказів причетності.

"І за тими брехливими папірцями, які представляли в суді ще на початку, коли нас затримували. Просто немає слів для обурення", – підсумував він.

Коротко про справу Шеремета

  • У 2016 році в Києві вбили журналіста Павла Шеремета. Під автомобілем, яким він керував, встановили вибуховий пристрій.
  • У 2019 році про підозру повідомили кардіохірургу Юлії Кузьменко, військовій медсестрі Яні Дугарь й музиканту Андрію Антоненку.
  • Антоненко відкидає будь-які звинувачення. Аби підтримати його та інших підозрюваних активісти регулярно проводять акції протесту.
  • Раніше очільник МВС Арсен Аваков заявив, що до обвинувачення можуть застосувати санкції, якщо фігурантів справи виправдають.