Про це у прямому ефірі розповіла кореспондентка 24 каналу.

Читайте також: В Україні планують обмежити права батьків: які імена для дітей хочуть заборонити

Присяга нових членів ЦВК

Можливо, цього тижня складуть присягу нові члени Центральної виборчої комісії. Адже нові члени були обрані минулого пленарного тижня, а тому у найближчі дні, у вівторок або середу, мають скласти присягу і вже безпосередньо дійти до своєї роботи.

Новий закон про мову

Цього тижня у планах ухвалення закону про мови, це буде скоріш за все в четвер. Цей законопроект передбачає вживання державної української мови у всіх публічних сферах. До прикладу, якщо у ресторані відмовляться обслуговувати українською мовою, то після ухвалення законопроекту ресторан, до прикладу, буде сплачувати штраф.

Зміни до статуту ЗСУ

На четвер заплановано внести зміни до статуту Збройних Сил України, а саме узаконити привітання "Слава Україні" – "Героям слава".

Перейменування областей

Також планується направити до Конституційного суду законопроект, який передбачає перейменування двох областей, безпосередньо це Кіровоградську на Кропивницьку та Дніпропетровську на Січеславську. Однак спершу Конституційний суд має надати свої висновки і вже після того народні депутати зможуть голосувати за цей законопроект у ВР.

Закриття NewsOne

1 жовтня голова фракції "Блоку Петра Пророшенка" Артур Герасимов наголосив, що Верховна Рада має звернутися до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо закриття телеканалу NewsOne, адже його називають прокремлівським.