За словами Коби, Автомайдан і "Правий сектор" як працювали так і працюють, люди як сиділи дома, так і сидять.

"Я ознайомився з цим законом, який був проголосований таємно. З юридичної площини цей закон є абсолютно нікчемний, він був написаний на колінці", — розповідає "автомайданівець".

З точки зору соціальної інженерії, цей закон повністю віддає Луганськ та Донецьк, міста-мільйонники. Ці міста втрачено,
— говорить Сергій Коба.

Він додав, що цим законом Україна фактично визнала цю Новоросію.

Історія нас не вчить, ми стаємо на ті самі граблі. Коли від’єдналося Придністров’я, Молдова теж думала, що воно повернеться. Але у Придністров’ї виросло нове покоління, і воно не піде до Молдови, бо виросло вже у від’єднаному Придністров’ї,
— каже активіст.

За словами Коби, в законі терористам дають амністію — тим людям, які вбивали українських героїв. В цьому законі фактично доручають бойовикам впливати на організацію судів та міліції.Також закон гарантує використання російської мови, про українську мову на Донбасі можна забути.

"За що голосували депутати в закритому режимі? Вони навіть не подумали, що треба спрогнозувати реакцію суспільства", — сказав активіст.

Найголовніше в цьому законі — дозволяють терористам вступати в міжнародні відносини,
— наголосив Коба.

Він зазначив, що фактично цим законом українська влада, на яку всі покладали великі сподівання, визнає так звану "Новоросію".

"За півроку в нас нема Януковича. Що в нас зроблено? – Нічого. Порошенко дає згоду балотуватися регіоналу Москаленку. Про яку Європу можна говорити?", — зазначив лідер Автомайдану.

Ми втрачаємо українські землі, а їм начхати,
— говорить Сергій Коба.

"Ми не дамо президенту прийняти цей закон. Люди загинули дарма і це зараз робить нова влада", — каже активіст.

Ми не просто так закликаємо. Вставайте! Бо завтра ніякої України не буде. Ми повинні взяти відповідальність в свої руки,
— наголосив Сергій Коба.

Нагадаємо, закон про особливий статус Донбасу прийняли вчора. Сьогодні текст закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" було змінено.