Раніше депутати зазначали, що можливо вже завтра, 5 жовтня, законопроект розлядатимуть у сесійній залі. Проте наразі його ще навіть не зареєстрували, передає кореспондентка 24 Каналу у прямому ефірі.

Ті депутати, які вчора були присутніми на так званій Мінській парламенській групі, обговорювали попередню версію законопроекту. Її вчора поширила у Facebook заступниця голови Верховної Ради Оксана Сироїд.

Читайте також: Вимагаючи проголосувати за медреформу, активісти влаштували незвичний перфоманс під Радою

Зокрема, у попередній версії закону окремі райони Донецької та Луганської областей вже названо окупованими. Також там прописано те, що на сході України здійснюється збройна агресія.

На думку депутата Олексія Гончаренка, законопроект покликаний врегулювати ситуацію. Адже зараз у нас є тільки два правових визначення – АТО та воєнний стан. А оскільки воєнний стан не ввели, а АТО наприкінці жовтня має завершитись, то необхідно ухвалити запропонований закон про реінтеграцію Донбасу.

Ми маємо дати відповідь на гібридну агресію. І дати новий інструмент. Таким інструментом може стати цей закон. Мова йде про самооборону держави. І це дає можливість використовувати Збройні Сили,
– прокоментував народний депутат від БПП Олексій Гончаренко.