Підозрюваного у справі про замах на життя висуванця від "Народного Фронту" Володимира Борисенка затримала СБУ. Це уродженець російського Курська. Про це повідомив голова Служби безпеки Валентин Наливайченко.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що життя політику врятував бронежилет, який той майже не знімав, бо отримував останнім часом багато погроз на свою адресу.

У кандидата в депутати стріляли та кинули гранатою,
— каже Антон Геращенко.

Борисенко зараз у лікарні, його стан задовільний. Міліція розпочала кримінальне провадження за статтею "замах на вбивство", але згодом перекваліфікувала на "теракт".

Нагадаємо, вчора ввечері радник глави МВС Антон Геращенко повідомив, що в Борисенко 20 жовтня кинули гранату РГД-5, стріляли з короткоствольної зброї патроном 9 на 18. При цьому напередодні кандидату надходили повідомлення про загрозу життю, тому він носив бронежилет.

Міліція розглядає 4 версії замаху на життя кандидата у нардепи України, депутата Бориспільської міськради Володимира Борисенка.

У прес-службі Генеральної прокуратури України згодом повідомили, що в Борисенко стріляли, коли він заходив у власний будинок. Через кілька секунд біля політика вибухнув невідомий пристрій. Постраждалого з діагнозом забій м'яких тканин доставили в лікарню.

Слідче управління Київського облуправління МВС почало кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу (замах на вбивство), але згодом справу було перекваліфіковано на теракт (ч.1 ст.258 КК). Досудове розслідування доручено ГУ СБУ в Києві та Київській області. Кримінальне провадження перебуває на контролі прокуратури Київської області.

Глава держави Петро Порошенко доручив Наливайченкові терміново розслідувати інцидент з кандидатом в депутати.