Відповідну інформацію на своєму сайті оприлюднила мережа заправок WOG. Однак ця послуга доступна для людей, які мають певну програму лояльності.

Читайте також Як за три місяці змінилися вартість пального на АЗС: чи чекати на зниження цін

Мережа заправок скасувала обмеження на пальне

З 1 липня знімаються усі ліміти на відпуск будь-якого виду пального на всіх АЗК мережі WOG. Нові умови відпуску діють для всіх учасників програми лояльності PRIDE,
– повідомили у компанії.

Там також зазначили, що власники вищезгаданої картки зможуть купити газ за готівку та банківські картки на тих заправках, де відпускають пальне тільки за безготівковий розрахунок.

Дивіться також Деякі АЗС знизили ціну на газ: скільки коштує пальне 30 червня

Коротко про ситуацію з пальним в Україні

  • З початку війни ціни на пальне зросли, його було важко дістати. Людям на заправках видавали обмежену кількість пального й для цього водії були змушені стояти в кількагодинних чергах.
  • 29 червня голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус заявив, що паливна криза закінчується й незабаром можуть скасувати обмеження на обсяг купівлі палива на заправках. За словами нардепа, вже у липні ситуація має нормалізуватись.
  • 30 червня перша віцепрем'єрка – міністерка економіки Юлія Свириденко розповіла, що у червні цього року обсяг імпорту виріс в 10 разів у порівнянні з обсягами, які Україна імпортувала у березні цього року – до 600 тисяч тонн.
  • Додала, що наразі ринок України насичується пальним. Спочатку його кількість збільшиться в Західній Україні та поступово зростатиме на всіх території.

Дивіться також – Сергій Куюн розповідав у травні, коли пальне з'явиться на АЗС і чи здорожчає: відео