Він не уточнив, з якого боку утворився затор. Прикріпив відео, де видно затори, у черзі переважно були ватажні автомобілі.

Дивіться також Хотіли відправити на Херсонщину: росіяни розбили свою бронетехніку на кримському мосту

Черги на в'їзді у Крим

"Торгівельні мережі, рітейл починають готуватися до свят, до православної пасхи і більш далеких травневих свят. Збільшення вантажного потоку прогнозоване та пов'язане з поповненням, накопиченням товарних залишків напередодні свят", – заявив Цуркін.

Зазначають, що останнім часом перед Керченським мостом все частіше утворюються затори, які сягають кількох кілометрів. Імовірна причина – збільшення часу огляду транспорту після відкриття автомобільного руху по всіх смугах мосту.

Черга на в'їзді у Крим: дивіться відео

Росіяни розбили свою бронетехніку на кримському мосту

  • Російські загарбники вирішили переправити 5 одиниць бронетехніки через так званий кримський міст, аби посилити свої війська на тимчасово окупованій Херсонщині. Однак щось пішло не так і ця техніка не переїхала через міст.
  • Бронетехніка потрапила у ДТП. За офіційною версією, причиною цього стало "перевищення швидкості та недотримання безпечної відстані під час руху у складі колони".
  • Ця бронетехніка їхала до Херсонської області й мала доукомплектувати підрозділи окупантів, які діють на Придніпровському напрямку. Та замість того 4 з 5 бронеавтомобілів потребують серйозного ремонту.