Про це радник глави МВС написав у Facebook, додавши відеозапис.

Раніше Давід Сакварелідзе заявив, що в Україні розпочалися масові арешти активістів, що є соратниками лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі. Так, було заарештовано активістів Андрія Котиченка та Олександра Бурцева.

"Годину тому Давід Сакварелідзе заявив, що проти соратників провокатора Саакашвілі почалися масові репресії. Зокрема, затриманий Олександр Бурцев. Як завжди, Давід збрехав", – написав Геращенко.

Читайте також: 14 осіб, які пройшли з Саакашвілі кордон, прибули на пункт пропуску для оформлення протоколів

Він заявив, що Бурцева було затримано за те, що він 10 вересня бив і штовхав прикордонників на пункті пропуску "Шегині".

"Я допоможу розібратися в цьому питанні і дати власну оцінку діям "бойовика-тітушки" Саакашвілі – Олександра Бурцева. На відео Олександр Бурцев (з вусами в чорному береті) з особливим цинізмом, вихваляючись своєю безкарністю, б'є і штовхає захисників України – прикордонників, в тому числі тих, хто захищав Україну в зоні АТО", – мовиться у повідомленні Геращенка.

Нардеп додав, що поліція затримала "бойовика-тітушку" Саакашвілі Олександра Котиченка.

"Сакварелідзе називає Олександра Котиченка, який бив і душив співробітників прикордонної служби, "активістом". Дивимося відео. Даємо свою оцінку діям Олександра Котиченка, Сакварелідзе та Саакашвілі", – резюмував Геращенко.