Цілком імовірно, що блазні Путіна все ж зважаться стати на захист російських прикордонних областей. Про це 24 Каналу розповів військовослужбовець та політолог Кирило Сазонов.

Дивіться також 10 кілометрів квадратних Бєлгородщини стали сірою зоною: як виглядає карта

Чи будуть Бєлгородщину обороняти

Кирило Сазонов пояснив, що є лише одна причина, чому, ймовірно, Пригожин та Кадиров можуть рватися в бій за Бєлгородську область.

Готові, тому що всіх російських повстанців вони все ж таки бояться ще поки менше, ніж ЗСУ,
– зауважив він.

За його словами, ні Пригожин, ні Кадиров не мають жодного бажання повертатися на український фронт і там добряче отримувати від українських захисників.

"Бєлгород для них лайт варіант", – додав він.

Втім, ймовірність того, що Путін все ж дасть наказ своїм блазням ставати на захист Бєлгородщини мінімальна. Російському диктатору у бункер доносять лише хороші новини й переконують його в тому, що ситуація контрольована.

Ситуація в Бєлгородщині: останні новини

  • Вперше спецоперація у Бєлгородській області розпочалася 22 травня. Тоді Російський добровольчий батальйон та легіон "Свобода Росії" "звільнили" Козинку, Грайворон і Гору-Поділ.
  • 1 червня РДК та ЛСР заявили про намір закріпитися у сірій зоні Бєлгородщини. Після цього стало відомо про початок "другої хвилі" рейду.
  • Вже 4 червня з'явилася інформація про те, що партизани зайшли в передмістя Шебекіно. Про це стало відомо з їхніх вуст та з відео з дрону.
  • Американський Інститут вивчення війни повідомив, що верхівка Кремля досі не вжила заходів й не визначилася, що робити далі. Такі дії можуть позитивно вплинути на хід подій на фронті в Україні через ймовірне перекидання сил та засобів ворога у прикордонні області Росії.