Про це, виступаючи на Міжнародній науково-практичній конференції «Реструктуризація глобального простору: історичні імперативи та виклики», заявив сьогодні глава СБУ Валентин Наливайченко, передає Укрінформ.

"Що маємо на увазі і вже доведено українською стороною, безумовно, буде продовжено. Маємо на увазі грубе нехтування та порушення всіх можливих прав людини, всіх можливих міжнародних правил і зобов'язань з боку держави-агресора, яка в розпал громадських протистоянь в Києві і протестів постачала летальну зброю спецназівцям колишнього Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України. Маю на увазі летальну зброю - гранати, маю на увазі спеціальні засоби саме для вбивства мирних протестувальників, які спецлітаком організовувалися Міністерством внутрішніх справ Росії та постачалися сюди", — сказав глава СБУ.

Читайте також: З'явився розділ для підручників з історії, який описує Євромайдан і війну РФ проти України

Наливайченко також повідомив, що під час Євромайдану СБУ за наказом тодішнього керівника Якименка та під кураторством спецслужб Росії вела спостереження за посольствами західних країн і за послами, акредитованими в нашій країні.

Нагадаємо, у Раді Європи заявили, що МВС втратило 10 місяців, які мали би бути витрачені на ефективне розслідування.