Про це розповіла сама перша леді України Олена Зеленська. За її словами, підтримка дружин президентів різноманітних країн була відчутна з перших днів нової великої війни Росії з Україною.

До теми У мене теж є діти та онуки, – перша леді Туреччини зустрілася з евакуйованими дітьми з України

Співпрацю з першими леді заклали ще до війни, – Зеленська

Зеленська розповіла, що з перших днів вторгнення отримує листи від своїх колег – перших леді світу. Мовляв, спочатку це були листи підтримки, які вже потім переросли до листів-пропозицій конкретної допомоги.

Однак перша леді США Джилл Байден не була серед її співрозмовників, констатувала Зеленська. "На жаль, особисто не виходила на зв'язок. Сподіваюся, що наша співпраця розпочнеться якнайшвидше", – резюмувала вона.

Співпраця з багатьма першими леді була закладена ще у мирний час. Тепер ця спільнота активно допомагає нашим людям за кордоном,
– повідомила дружина президента України.

Зеленська також зазначила, що вона разом із першими леді ініціює та реалізує евакуацію дітей сиріт та відправлення онкохворих дітей на лікування, а також проєкти у напрямі освітніх та культурних ініціатив.

"Я щиро вдячна кожній зі своїх подруг, першим леді, за допомогу нашим дітям у тому, щоб вони змогли швидше адаптуватися до нових міст та обставин, за допомогу в тому, щоб вони змогли налагодити звичний для них розклад дня", – наголосила дружина Володимира Зеленського.

Погляньте – ведуча у Японії заплакала від цинічної заяви Путіна: дивіться відео