Джерело: Axios

Зеленський пояснив, що перед українським правосуддям повинні постати усі, а не лише народні депутати – за умови, якщо вони дійсно причетні.

До теми США не потребують реакції Зеленського на санкції проти Дубінського, – ЗМІ

Він хоче, аби щодо цього завели кримінальну справу. "Я починав про це говорити, як з кабінету Порошенка був запис розмови з Байденом, який тоді був віцепрезидентом", – зауважив він.

Як та ким ця розмова була записана, кому вона була передана чи продана – цим усім займаються правоохоронні органи. Вже є напрацювання, і скоро будуть результати,
– запевнив президент.

За його словами, у цьому списку, як і в санкційному, мають бути прізвища депутатів незалежно від політсили, до якої вони належать. Адже за їхні дії повинна відповідати не партія, а вони самі.

Глава держави не виключає ймовірність позбавлення цих людей мандатів чи виходу з партії. "Але треба мати весь список – навіть тих, хто займав дуже високі посади до мого президентства", – додав він.

Зеленський наголосив, що всі, хто втручалися в американські вибори, якщо таке дійсно було, повинні понести відповідальність згідно із законодавством.

Розслідування зв'язків Джуліані з російськими агентами

Крім цього, президент прокоментував зустріч Рудольфа Джуліані, адвоката Трампа, з Андрієм Деркачем, якого у Штатах називають "агентом Кремля з понад 10-річним стажем".

Зеленський пояснив, чи має намір співпрацювати з федеральним слідством щодо розслідування зв'язків Джуліані з російськими агентами в Україні

Боюся, що як президент не можу говорити про це. Ми готові допомагати. У нас настрій дуже правильний і продуктивний,
– запевнив він.

І додав, що Україна готова допомагати Сполученим Штатам Америки у пошуках правди, аби отримати результат у цій справі. Адже це важливо і для нашої держави.