Відповідну думку озвучив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю німецькому каналу ARD. Відповідаючи на питання, чи завершиться війна у 2024 році, він не дав прямої відповіді.

Дивіться також Якщо США припинять підтримку: Зеленський озвучив проблеми, які виникнуть

Водночас український лідер наголосив, що треба вірити в народ, в партнерів і вірити в мир. Адже будь-яка війна закінчується. І попри те, що наша країна наразі у дуже складному моменті, війну Росії можна зупинити.

І геополітично, і фінансово все ж таки можна зупинити Росію з цією війною. Не допустити зруйнування України. Не допустити знищення нашої нації. Не допустити глобальної міграції. Не допустити Третьої світової війни,
– наголосив Володимир Зеленський.

Війна Росії з НАТО: що відомо

  • Станом на зараз принаймні 5 країн-членів НАТО моделюють сценарій можливої агресії Росії.
  • Видання Bild оприлюднило документи, які містять сценарії можливого конфлікту між НАТО та Росією. Згідно з ними, війна може розпочатися вже у 2024 році.
  • Голова військового комітету НАТО Роб Бауер закликав громадян західних держав готуватися до "тотальної війни" з Росією.
  • Також міністр оборони Борис Пісторіус закликав німецькі Збройні сили бути готовими. Експерти називають термін за 5 – 8 років – Пісторіус також переконаний, що це не станеться зараз.