Гра про депутатів

Rada Invaders – це жартівлива онлайн-забавка від розробника Антона Багаєва, клон популярної гри Space Invaders.

Інтерфейс гри нагадує електронне табло Верховної Ради, роль загарбників виконують народні обранці, а рівні складності – називають "читаннями".

У депутатський "шутер" можна грати замість антистресу або ж просто у вільний від роботи час.

Бюджетний смартфон

Китайські виробники смартфонів не зупиняються у пошуку досконалої формули – поєднання доступної ціни та високої функціональності. Компанія UMi презентувала чергового "бюджетника".

Модель UMi Touch може похвалитися доволі непоганими технічними характеристиками та цікавим дизайном: 5,5 дюймовий Full HD екран із заокругленим по краях склом, восьмиядерний процесор, три "гіги" оперативки та 16 ГБ інтегрованої пам'яті. Додатково передбачено слот для карт пам'яті microSD.

Для любителів "себе показати" – 5-мегапіксельна селфі-, та 13-мегапіксельна основна камери. Плюс – сенсор відбитків пальців з тильної сторони. І за все це виробник просить 150 доларів.

Підводний безпілотник

Компанія Boeing готує до випробувань свій новий мегаживучий підводний безпілотник.

Echo Voyager здатний буде автономно працювати на морських глибинах впродовж декількох місяців – завдяки особливій гібридній енергосистемі, яка сама перезаряджається, і окремому вантажному модулю.

Призначений апарат для збору і передачі даних для наукових досліджень. Йому непотрібне судно супроводу – зібравши необхідну інформацію, безпілотник самостійно підніматиметься на поверхню і передаватиме її в режимі реального часу.

Тестові випробування Echo Voyager заплановані на літо.

Читайте також: Перегони дронів влаштували в Еміратах. Як міні-роботи тягають авто