Мітингувальники засудили репресії проти людей, які відкрито виступають проти очільника Кремля. Серед їхніх вимог – звільнення політв'язнів у Росії.

До теми Просили покружляти годину: літак Путіна не міг сісти в Женеві через приліт Байдена

Учасники протесту наголосили, що, на їхню думку, президент Росії становить загрозу як для європейської, так і для американської безпеки.

Своїми діями вони прагнули привернути увагу до гострих проблем, які, скоріш за все, обговорюватимуть президенти Росії та США у Женеві.

Перформанс з "Путіним"

Один з мітингувальників одягнув маску з обличчям Путіна та влаштував перформанс. У нього були "татуювання" з написом "ГУЛАГ", а також серпом та молотом.

"Російський президент" роздавав усім присутнім фальшиві гроші. Поруч з ним були муляжі флаконів з отрутою "Новачок" та полонієм.

Антипутінський протест у Женеві / Фото з фейсбук-сторінки Ігоря Ейдмана

Зустріч Путіна та Байдена у Женеві: основне

  • Cаміт президентів Росії та США розпочнеться о 14:00 за київським часом. Вони зустрінуться на віллі Ла-Гранж у швейцарській Женеві.
  • За даними російських ЗМІ, на переговорах будуть присутні держсекретар США Ентоні Білнкен та очільник російського МЗС Сергій Лавров.
  • Пізніше переговори продовжаться у розширеному форматі – за участі міністрів і помічників президентів. Підсумкова пресконференція має розпочатися о 19:00.
  • Після цього Джо Байден та Володимир Путін окремо спілкуватимуться з журналістами. Такою була позиція американської сторони.