Архів
Курси валют
Погода
      youtube @24
      Loading...
      google @24
      RSS СТРІЧКА
      Загальний RSS

      Топ новини

      Відео новини

      Жеребкування Ліги Європи: визначилися можливі суперники "Зорі" та "Маріуполя"

      Результати жеребкування кваліфікації Ліги Європи
      Результати жеребкування кваліфікації Ліги Європи

      У швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування раунду плей-офф Ліги Європи. Участь на цій стадії турніру можуть прийняти і два українські клуби – луганська "Зоря" та "Маріуполь".

      Так, суперником "Зорі" може стати переможець пари "РБ Лейпциг" – "Універсітатя Крайова". "Маріуполь" ж, у випадку проходження у плей-оф кваліфікації Ліги Європи, зіграє з переможцем пари "Ягеллонія" – "Гент". Варто зазначити, що за бельгійський клуб виступають одразу двоє українців – захисник Пластун та нападник Яремчук.

      Читайте також: Результати жеребкування кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів сезону 2018/19

      Нагадаємо, "Зоря" у третьому кваліфікаційному раунді зіграє проти португальської "Браги". Перший матч у Запоріжжі – 9 серпня. У той же день "Маріуполь" зіграє в Одесі проти французького "Бордо". Матчі-відповіді заплановані на 16 серпня.

      Результати жеребкування плей-оф кваліфікації Ліги Європи:

      Шлях чемпіонів:

      Переможець пари Олімпія/ХІК – переможений у парі Црвена Звезда/Спартак Трнава (ЛЧ)

      Переможець пари Хапоель/АПОЕЛ – переможений у парі Астана/Динамо Загреб (ЛЧ)

      Переможець пари Корк Сіті/Русенборг – переможений у парі Зальцбург/Шкендія (ЛЧ)

      Переможець пари Легія/Дюделанж – переможець пари Алашкерт/Клуж

      Переможець пари Спартак/Судува – переможений у парі Селтік/АЕК Афіни (ЛЧ)

      Переможець пари Шериф/Валюр – переможений у парі Карабах/БАТЕ (ЛЧ)

      Переможений у парі Мальме/Відеотон (ЛЧ) – переможець пари ТНС/Мітьюлланд

      Переможець пари Торпедо Кутаїсі/Кукес – переможець пари Лудогорець/Зрінські

      Основний шлях:

      Слован/Рапід – Хайдук/Стяуа

      Сігма/Кайрат – Севілья/Жальгіріс

      Аполлон/Динамо Брест – Вітесс/Базель

      Сарпсборг/Рієка – Пюнік/Маккабі

      Ягеллонія/Гент – Маріуполь/Бордо

      Рейнджерс/Марібор – Уфа/Прогрес

      Нордшелланд/Партизан – Бешикташ/ЛАСК

      Хапоель/Аталанта – ЦСКА Софія/Копенгаген

      Динамо Мінськ/Зеніт – Хіберніан/Мьольде

      Тренчін/Фейєнорд – Штрум/АЕК Ларнака

      Генк/Лех – Спартак Суботіца/Брондбю

      Олімпіакос/Люцерн – Істанбул Башакшехір/Бернлі

      Зоря/Брага – РБ Лейпциг/Універсітатя Крайова.

      Перші зустрічі відбудуться 23 серпня, матчі-відповіді – 30 серпня.

      Більше новин зі світу спорту читайте у розділі Спорт24

      Джерело: 24 Канал
      powered by lun.ua
      Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
      Коментарі
      Більше новин
      При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
      не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
      Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
      Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
      Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
      Залиште відгук