Про це йдеться у повідомленні спеціальної місії ОБСЄ на Facebook.

Читайте також: Азовському морю загрожує небезпека через затоплення окупантами радіаційної шахти на Донеччині

Місія закликає сторони надати надійні гарантії безпеки, необхідні для відновлення роботи станції. Гарантувати безпеку працівникам та спостерігачам можуть лише сторони,
– пишуть спостерігачі.

Вони повідомляють, що 18 квітня чотири дзеркальні патрулі СММ ОБСЄ у складі 23 спостерігачів сприяли встановленню локального режиму припинення вогню, щоб створити умови для безпечного переміщення працівників станції. Проте, незважаючи на це, сторони так і не спромоглися повністю припинити вогонь, через що Донецька фільтрувальна станція змушена була тимчасово зупинити свою роботу.

Зазначається, що місіонери готові сприяти організації будь-яких заходів, необхідних для відновлення роботи ДФС, оскільки вона забезпечує питною водою понад 300 тисяч осіб.

Додамо, що у штабі АТО переконані, що ситуація навколо Донецької фільтрувальної станції спеціально інсценована та спровокована ватажками окупаційної адміністрації РФ напередодні засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську.

Нагадаємо, вдень 17 квітня співробітники Донецької фільтрувальної станції потрапили під обстріли. Колона автомобілів, яка перевозила співробітників ДФС, потрапила під ворожий вогонь. Відомо про щонайменше 5 поранених. 18 квітня станція припинила свою роботу. Без води залишились Авдіївка, селище Красний Партизан, село Крута Балка та Верхньоторецьке, а також частково Донецьк та Ясинувата.