"Живучий" хромбук

Ще однією фішкою "тайванця" є його дизайн, виконаний у міцному алюмінієвому корпусі. Новинка отримала 14-дюймовий Full HD-екран, процесор Intel Celeron з тактовою частотою 1.6 ГГц, 4 ГБ оперативної та 32 – основної пам’яті.

Доступна також буде більш "скромна" версія – з HD-панеллю, двома гігабайтами оперативки та 16-ма – флеш-пам’яті. На додачу кожен покупець отримає 100 "гіг" місця у "хмарі" на 2 роки. Продажі Acer Chromebook 14 стартують у квітні, за топову конфігурацію виробник проситиме три сотні в американській валюті.

Компактний дихальний апарат

Компактний дихальний апарат дасть змогу відчути себе людиною-амфібією без необхідності одягати громіздкий акваланг. Triton – своєрідні штучні "зябра" від шведських розробників. Спеціальні водні фільтри з мікропористою мембраною дозволяють виділяти кисень безпосередньо з води. Далі – отриманий кисень змішується з відповідним хімічним складом для отримання дихальної суміші.

Triton витримує занурення максимум на 4,5 метри, на більшій глибині дихати стає важче, а пристрій починає видавати попереджувальні сигнали. Одного заряду акумулятора вистачає на 45 хвилин роботи. Штучні "зябра" неабияк зацікавили любителів дайвінгу – ще задовго до завершення кампанії на IndieGoGo проект зібрав мало не мільйон доларів із запланованих 50 тисяч. Вартість попереднього замовлення – три сотні "зелених", а перших поставок слід чекати на кінець року.

Яскраве фехтування

Яким би видовищним не був спорт, з новими технологіями він стане ще видовищнішим. Вкотре довели це японці – цього разу на прикладі фехтування.

Креативники з Dentsu Lab створили захопливий відеоролик: поєдинок на рапірах за участі свого чемпіона – Юкі Ота, вони доповнили яскравими візуальними ефектами. Мета, яку переслідували автори відео, – популяризувати цей олімпійський вид спорту серед японської молоді.

Читайте також: Планшет-гігант від Microsoft та Формула Е у віртуальній реальності