Планшет-гігант
Після кількох відтермінувань старту продажів перша партія анонсованих торік моноблокових ПК знайшла своїх власників. Новинка орієнтована на корпоративних клієнтів: 84-дюймовий планшет ідеально підійде для відеоконференцій та нарад з віддаленим штатом, внутрішнього обміну даними та проведення презентацій, і при цьому відкине необхідність у додатковому офісному приладді: проекторах, веб-камерах, мікрофонах.
На Surface Hub встановлений сенсорний 4К дисплей, процесор Intel Core i7, 128 ГБ основної та 8 – оперативної пам'яті. Працює мегаапарат під управлінням Windows 10. Кінцева вартість моделі сягнула 22 тисяч доларів. Її молодша "сестра"– з 55-дюймовим Full HD екраном і трохи скромнішим технічним "начинням" – обійдеться у 9 тисяч в американській валюті.
Дрон-художник
"Летючий художник" – творіння групи дослідників з Массачусетського технологічного інституту. Як тільки автор починає водити ручкою по столу, вмонтований у неї датчик передає сигнал дрона – й апарат відтворює ці рухи на вертикальній поверхні.
Творці дрона-художника ставили собі за ціль показати, що мультикоптер здатний не лише літати і знімати відео з висоти пташиного польоту, а й копіювати поведінку людини.
Віртуальна Формула Е
Автоспорт мчить у ногу з технологіями. Фанати формули Е – зовсім "молодого" класу перегонів на електромобілях – вже в недалекому майбутньому зможуть спостерігати за пристрастями на автотреку у віртуальній реальності.
Наразі, щоправда, доведеться задовольнятися повтором: організатори змагань у співпраці з американською компанією Virtually Live готують для VR-перегляду відеозапис останнього етапу автоперегонів. У найближчих планах – запустити прямі віртуальні трансляції з можливістю стежити за перегонами з позиції будь-якого пілота, а також з численних камер віртуальної реальності, встановлених уздовж кожної траси.
Читайте також: Українці створили фірмове програмне забезпечення. Microsoft продемонструвала "голопортацію"