Про це у своєму відеоблозі "Право на правду" розповів Дмитро Гнап.

Читайте також: Під загрозою наша безпека: хто "кришує" замахи на активістів

Він зазначив, що не дивно, що у Кисловського немає проблем з місцевою владою. І з місцевою поліцією, яка в день протесту оточила будівлю і захищала її від громадських активістів. А через шість годин після акції, на Михайлика і було скоєно напад. Одеський активіст Олег Михайлик має чимало ворогів серед місцевої так званої еліти. Бо багато років поспіль виступає проти незаконних забудов в історичних районах Одеси та проти корупції в одеській мерії.

Активіст публічно вимагав покарання для одеського міського голови та відставки керівників правоохоронних органів в Одесі, як таких, які не можуть припинити бандитизм та розкрадання в місті. Але, оскільки попередні побиття не зупинили діяльність Михайлика, то напевне, замовники останнього нападу вирішили розібратись з активістом остаточно,
– сказав Гнап.

За його словами, поліція, знаючи історію попередніх випадків, ніяк не намагалася захистити активіста. Взагалі, одеська поліція не надто любить місцевих патріотів і небайдужих громадян. І її мало цікавить їхня безпека і напади на них.

До слова, це вже далеко не перший гучний напад на журналістів чи громадських активістів в Одесі.

Хто такий Олег Михайлик?Лідер одеського осередку партії "Сила людей". Разом з однодумцями неодноразово проводив акції проти мера Одеси Труханова, викривав корупційні схеми та боровся за збереження історичної та архітектурної спадщини міста.

Відео повного випуску відеоблогу "Право на правду" з Дмитром Гнапом за 28 вересня 2018