Про це написав у Facebook головний редактор сайту "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов.

"Після вироку одному генералу Верховний Головнокомандувач прийняв рішення, що військових повинні судити спеціальні військові суди. Цілком підтримую президента в цьому питанні. Давно пора! Потрібні військові суди, а можна навіть – військові трибунали. Щоб без цивільних взагалі, які заважають, без адвокатів навіть, у закритому режимі", – мовиться в іронічному повідомленні журналіста.

Він навів у якості аргументна практику військових судів у Червоній армії під час Другої світової війни.

"Під час Другої світової війни за боягузтво, зраду, злодійству за вироком військових судів було засуджено понад 100 радянських генералів, з них 47 розстріляно відразу після винесення вироку, без розгляду апеляцій, 6 померло у в'язниці під час війни, ще 10 померли в тюрмі після війни", – написав Бутусов.

Читайте також: Суд визнав винним генерала Назарова у смерті 49 військових

"Я жодного разу не чув, щоб хоч хтось із радянських генералів скаржився в пресі, що вироки радянських військових судів сковують їх ініціативу і що вони бояться приймати рішення і не довіряють військовій прокуратурі", – наголосив журналіст.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко виступив з ініціативою відновити спеціальні військові суди відповідно до чинних міжнародних практик.