Про це пише у своєму блозі на Цензор.НЕТ Сергій Іванов.

У жовтні 2015 року Каплін і низка інших політиків, яких згадувалися в листуванні Столярової, взяли участь в організації акції під Кабінетом міністрів. За деякими даними, ця акція стала плодом співпраці Адміністрації Президента і Сергія Льовочкіна.

Тепер отримано документальні підтвердження зв'язку Капліна і людей Льовочкіна. У розкручуванні цієї акції брали участь Каплін із командою і піар-службою "Партії простих людей", Шувалов, Назім Бедіров, директор "НІС", який робить новини і політичні ток-шоу для "Інтера", Максим Денк, заступник директора "НІС", Столярова. Також у групі був Леонід Муравйов, російський партнер Столярової, якого виставили з України.

Каплін замовляв піар-ролики у Бедірова за посередництва Шувалова. Бедіров доручав цю роботу Столяровій і Денку. Столярова залучала Муравйова. Потім Столярова у співпраці з Денком виготовила відео.

5 березня 2015 року Столярова надіслала Шувалову пропозицію щодо того, "як інтегрувати Капліна в ефір "Інтера".

У серпні 2015 року вона отримала від Денка документ, у якому зафіксовано побажання стосовно піар-кампанії.

Того ж дня Столярова додає в документ свої ремарки і відправляє їх Денку, Бедірову, а також москвичеві Івану Іваннікову, який займається комп'ютерною графікою.

6 вересня 2015 року вона доручає Муравйову придумати гасла і репліки. Група спільно працює над змістом роликів.

Читайте також: Журналісти оприлюднили нові дані про скандальне листування "Інтера"

Потім Столяровій надсилають готове відео. Виготовила його та сама людина, яка ховається під ніком "Oleg sky", що і "Народному контролю" Добродомова.

Ще декілька днів версії роликів проходять затвердження. У списку тих, що затверджують – Столярова і Денк.

У результаті усього цього народжується таке:

Телеглядачі навіть і не підозрюють, що красиві відео з правильними словами виготовлено працевлаштованими на телеканалі Фірташа-Льовочкіна піарниками, які вважають українців "дрібними людиськами", а Україну – "мерзенною країною",
– резюмує Іванов.

Нагадаємо, нардеп Антон Геращенко розповів, що Столярова отримувала тисячі доларів із "чорної каси" "Партії регіонів".