Про це Реведжук заявив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Журналіст стверджує, що проросійські сили прагнуть повернути під свій вплив Федерацію футболу України, яку очолює Андрій Павелко. "Коли нашим "східним" партнерам з Павелком не вдалося домовитись, було прийняте рішення, будь-яким чином "збити" цю людину з займаної посади, шляхом публічного тиску і поміняти на свою (підконтрольну)", пише Реведжук.

Він стверджує, що для досягнення мети залучили низку ЗМІ та журналістів, зокрема Ярославу Кобу, яка у відкриту погрожує Мангулу, про що "цілком випадково" пишуть і ЗМІ.

Реведжук поширив основні тези замовної брудної кампанії Суркіса-Медведчука проти Мангула та Павелка, які була команда поширити:

1. Перевірку декларації Павелко вже майже три місяці, хоча за законом на це дається два місяці.

2. Вони знайшли вже за різними даними близько 12 порушень, склали протоколи, але затягують справу і не передають їх далі в НАБУ і в суд. Це говорить про те, що глава Назка Мангул ручний, робить це в інтересах Павелко, який в свою чергу підпорядковується АП і керує бюджетним комітетом у Раді.

3. Питання коли будуть результати перевірки, коли будуть передані протоколи і т. д. Тобто нам потрібно до виходу його з відпустки підігріти цю тему. Посил до Мангул не повторюй помилок своєї попередниці, не будь інструментом в руках АП, чесно роби свою роботу і т. д.

4. Доходи Павелко не відповідають його витратам. Це те, на чому він по ідеї погорить. Вже є справа в НАБУ, зараз ще ці 12 протоколів.

Журналіст надіслав до ГПУ та СБУ факти щодо тиску на НАЗК.