За даними журналістів-розслідувачів, карантинне гуляння відбулося у п'ятизірковому готелі Fairmont у центрі Києва. Святкування тривало понад 5 годин, а гості перебували без захисних масок.

Важливо Тищенко влаштував вечірку під час локдауну: за це взялася поліція – фото, відео

Як минула вечірка Тищенка

Приблизно о 19:00 до готелю Fairmont почали з'їжджатися коштовні автомобілі. Одним з перших на святкування прибув сам Тищенко у компанії дружини. Лише за годину "Схеми" нарахували приблизно 30 гостей, які, ймовірно, завітали на святкування.

Серед ймовірних гостей були:

  • Олександр Трухін – нардеп і колега Тищенка по фракції "Слуга народу".
  • Аріе Шварц – колишній генеральний директор девелоперської групи компаній Seven Hills.
  • Олександр Скічко – очільник Черкаської облдержадміністрації та колишній "слуга".
  • Єлизавета Юрушева – дружина Скічка та керівниця готелем Fairmont, який належить її батьку Леоніду Юрушеву.

Більшість гостей були у святковому вбранні та принесли квіти. За спостереженням журналістів, жоден з них перед входом в готель не скористався захисною маскою.


Тищенко прибув на святкування дня народження своєї дружини / Фото "Радіо Свободи"

Вже о 22:00 навпроти готелю з Труханова острова почав лунати святковий салют. Варто нагадати, що ще з кінця 2019 року Київрада заборонила використання піротехніки та салютів "на період стримування збройної агресії на сході України".

З власних джерел "Схемам" вдалося отримати запрошення, які дружина Тищенка Алла Барановська надсилала гостям свята. Серед іншого, в ньому гостей також просили не публікувати світлини з події у день святкування та не відмічати локацію.


Запрошення на день народження дружини Тищенка / Фото "Радіо Свободи"

Журналісти встановили, що святкування, ймовірно, відбувалося у зоні Fairmont Gold Lounge.

Це – ексклюзивна клубна зона готелю, що призначена для задоволення потреб найвибагливіших представників сфери бізнесу та мандрівників,
– мовиться на сайті готелю.

Вже після того, як новина про карантинну вечірку розлетілася у ЗМІ, до готелю приїхали поліцейські. Відтоді гості так і не виходили на двір, принаймні, з головного входу. А їхні автівки так і залишилися на парковці готелю на ніч.

Як це пояснили у Тищенка

У пресслужбі народного депутата від "Слуги народу" заявили, що не даватимуть жодних пояснень щодо цього. Цікаво, що у Тищенка спершу повідомляли журналістам, що захід відбувався у нього вдома, а не в готелі.

Заборонена вечірка "слуги народу" Миколи Тищенка: дивіться відео

Вечірка Тищенка: головне

  • Заступник керівника фракції "Слуга народу" Микола Тищенко, попри локдаун, який діє у Києві, влаштував вечірку на честь дня народження своєї дружини.
  • Дійство відбувалося у ресторані київського готелю Fairmont. Серед запрошених – відомі політики та високопосадовці.
  • Слідчі Нацполіції відкрили кримінальне провадження за фактом порушення карантинних вимог у готелі й перевіряють інформацію.

Вечірка Тищенка під час карантину: дивіться відео