З розвитком та популяризацією соціальних мереж в Інтернеті – все частіше їх користувачами стають відомі особистості. Якщо раніше свої сторінки вони створювали під псевдонімами, то тепер будь-яка поважаюча себе зірка має свою сторінку у Twitter, Facebook тощо.

(Ірина Шейк на фотосесі], Кетті Перрі в образі Каті Пушкарьової з чоловіком, Джей Ло - фотографує себе та свою нову сукню, Джесіка Альба - щасливий вікенд)

З такими темпами папараці та піар-служби втратять свою актуальність. Два місяці мусолили у жовтій пресі чутки про роман Шакіри із футболістом, як співачка в один прекрасний день виставила свою фотку із коханим:)

Цікаво, що зірки викладають різноманітні фотографії, які можуть зацікавити не лише фанів та «читачів», але й ЗМІ.

(Шерон Стоун - під час мейкапу, Д. Альба на прогулянці з друзями, Ченнінг Татум з дружиною, напевно вони щойно від дантиста, то чому б у мережі не показати білосніжні зуби)

Через Twitter, Facebook вони розповідають про народження дітей, розлучення, весілля, фільми, які вразили, концерти, де і як сплять, а іноді і з ким. Тематику можна продовжувати…

(Собака сімейства Бекхемів, Оскар - "вид ззаду, сфотографував Бен Стіллер)

(Джаред Лето під час чергового перевтілення)

Одна зі Spice Girls Емма Бантон нещодавно написала на сторінці: «Yahooooo! Я заручена! Люблю тебе Джейд! Я найщасливіша леді!». Звісно, може у цей час її піарник був(ла) у відпусці, тому довелось скористатись інтернетом:)

Завдяки соцмережам та Інтернет-активним зіркам відбувається безліч акцій. Одна з найвідомих - «цифрова смерть». На честь Дня боротьби зі СНІДом група зірок, зокрема Джастін Тімберлейк, Кім Кардашіан, Елайджа Вуд, «заморозили» свої міні-блоги. В останньому дописі повідомили, що не повернуться, поки одному з благодійних фондів не пожертвують 1 мільйон доларів. Вже за тиждень назбиралась необхідна сума, хоча половину коштів дав зовсім не фан «зниклих» зірок, а мільярдер Стюарт Рар.

У соціальних мережах є свої рейтинги «найвпливовіша», «найпопулярніша», «найцікавіша» зірка. До слова, Ештон Катчер та Демі Мур одні з найактивніших, а Брітні Спірт називають "королевою Twitter’а" через велику кількість читачів.

(Демі Мур і Ештон Катчер - завжди натуральні)

Особисто я саме в такий спосіб час від часу дізнаюсь усілякі новини з життя цікавих мені особистостей. Як не дивно, серед них трапляються і так звані «флудилщики» та «спамери». Вони можуть писати повідомлення кожні 10 хвилин, але це не заважає:)

(Єва Лонгорія -справжня домогосподарка, і зачіску робить і їжу готує, Пі Дідді любить мистецтво? Діма Білан обожює фографувати всіх та все, що його оточукє, крутий Х'ю Хефнер. )

(Ні, це не новий наряд Леді Гаги - це її вечеря, Снуп Дог та одноіменна їжа, Сестри Хілтон, коли за ними не бігають папарацці - фотографують себе самі, вагітна Пінк)

Є зірки, які через інтернет самі розпускають про себе чутки. Або виставляють якусь фотографію, без натяку на жарт, і мовляв думайте самі. Але я б таких псевдо-блогерів банила, або порадила б найняти кваліфікованих піарщиків.

Я за правдиві та життєстверджуючі коментарі та фотографії. Що їдять, де поджорожують, що бачать на вулиці, де знаходяться, все-все, що оточує.

(Гвен Стефані хизується новим ароматом, Джастіну Біберу дали кішенькові гроші, 30 seconds to Mars - фотографуэ Джаред, обгоріла Келлі Озборн)

Часом читаєш цікаві роздуми чи просто підсумки дня і зовсім по-іншому починаєшь ставитись до людини.

Фото:

З особистого архіву зірок