13 листопада у Національній опері України в партії Амелі ("Бал-маскарад" Верді) шанувальники класичного вокалу почують зірку світової сцени Людмилу Монастирську.

Разом з нею у партії Ренато дебютуватиме молодий талановитий баритон Ігор Євдокименко. Партію Рікардо виконає Андрій Романенко.

Незважаючи на щільний та напружений графік виступів, заслужена артистка України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, номінантка світової премії The International Opera Awards-2015 Людмила Монастирська завжди знаходить час і сили для українських прихильників. Співачка визнає: "Мій рідний театр – це Національна опера України. Тут я завжди співаю із величезним задоволенням!"

Як і у інших оперних зірок такого рангу, творчий графік Людмили Монастирської розписаний до 2020 року. Її виступів з нетерпінням чекають поціновувачі оперного мистецтва в Мілані ("Ла Скала"), Лондоні (Royal Opera House), Нью-Йорку ("Метрополітен Опера") та ін. І тим не менш минулого сезону прихильники творчості співачки мали нагоду слухати її на рідній сцені в операх "Аїда", "Макбет", "Турандот", "Бал-маскарад", а також в Гала-концерті.

Критики вважають співачку "Королевою нюансу", а точніше "Королевою піаніссімо" і стверджують, що Монастирська входить до десятки найкращих співачок планети, а в "Метрополітен Опера" назвали Людмилу кращою Аїдою за останні 50 років.

Те, що Людмила Монастирська нині входить до рейтингу найкращих оперних співачок світу, це безперечно. Ми пишаємося тим, що вона працює в штаті Національної опери. Людмила з величезною повагою ставиться до українського глядача. Ми знаємо чимало вітчизняних оперних співаків, які роблять успішну кар`єру за кордоном. Але, по приїзді в Київ, вони зазвичай налаштовані себе поберегти: побути в родині, а не виступати на сцені. Монастирська, навпаки, приїздить з великим бажанням подарувати свій талант співвітчизникам, – розповів головний режисер Національної опери України Анатолій Солов`яненко.

Читайте також: Національна опера України знову зібрала аншлаг