Зазначається, що за дорученням головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, Генштаб видав розпорядження щодо впорядкування роботи з комплектування Збройних сил офіцерським складом.

Читайте також Зарплати військових у 2021: розмір підвищили, тарифні розряди можуть скасувати

Впродовж жовтня – листопада у ЗСУ здійснюється реалізація Плану переміщення на посади та Резерву для просування по службі, а також призначення та переміщення військових за умов особливого періоду.

На окремих посадах військовослужбовців, зокрема й офіцерського складу, перебувають цивільні працівники на умовах строкового трудового договору,
– повідомили у Генеральному штабі.

"Термін дії строкового трудового договору з працівниками, які заміщають вакантні військові посади, визначається до призначення на цю посаду військовослужбовця", – продовжили українські військові.

  • Зазначене управлінське рішення ухвалене керівництвом ЗСУ з метою упорядкування роботи з комплектування бойових військових частин і підрозділів молодшими офіцерами, надасть переваги особам цієї категорії щодо проходження військової служби.
  • Прийом із запасу громадян України на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу буде відновлено після виконання заходів, передбачених Розпорядженням.