Про це на брифінгу розповів Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі. За його словами, російські втрати значно перевищують 100 тисяч осіб, інформує 24 Канал.

Читайте також Навесні Україна зможе піти в контрнаступ, – глава Міноборони США

Яка ймовірність закінчення війни у 2023 році

Чиновник зазначив, що лінія фронту в Україні тягнеться від Харкова до Херсона. На цій території розташована величезна кількість російських військових.

Міллі каже, що вигнати таку кількість ворожих підрозділів з України до кінця 2023 року буде "надзвичайно важко", але можливо.

Попри чисельність російської армії та присутність військових компаній в Україні, ворог так чи інакше зазнає величезних втрат.

Крім того, військовий наголосив, що для успішного наступу ЗСУ необхідно мати не тільки багато важкої техніки, а й відповідні навички. За його словами, майбутні постачання західної зброї будуть викликом для українських бійців.

Результати "Рамштайну-8": основне

  • 20 січня під час чергового засідання у форматі "Рамштайн" не було схвалено рішення про постачання Україні танків. Хоча саме цієї техніки неабияк потребує Україна.
  • Ллойд Остін підтвердив, що США та Німеччина танки поки не даватимуть. Однією з причин називають те, що на навчання на Abrams знадобиться час, якого замало.
  • Глава Генштабу США заявив, що наразі союзники сфокусовані на допомозі Україні, щоб зробити її успішною на полі бою безпосередньо "зараз".
  • Штати спробують використати "вікно можливостей між теперішнім часом і весною", щоб максимально підготувати ЗСУ.
  • Велика Британія та декілька країн ЄС передадуть свої основні танки, зокрема, Challenger 2.
  • Остін заявив, що Канада закупила систему ППО NASAMS для України.
  • Німеччина навесні 2023 року обіцяє надати Україні пакет військової допомоги на 1 мільярд євро. У Берліні обіцяють не зупинитися у підтримці України.
  • Відомо, що у пакет допомоги увійдуть 40 БМП Marder, 7 зенітних самохідних артилерійських установок Gepard, додаткові керовані ракети до ЗРК Iris-T та ще один зенітно-ракетний комплекс Iris-T.