РосЗМІ повідомляють, що Клімов – спадковий окупант, інформує 24 Канал. Його батько – Іван Клімов – штурман 1 ескадрильї у Тихоріцьку.

Зверніть увагу Знищили прикордонників ФСБ і "Урал": у РДК показали кадри рейду на Брянщину

Пілот Іл-22 міг загинути у повітрі

Російські журналісти розповіли, що льотчик-випробувач Алєксандр Гарнаєв опублікував у фейсбуці повідомлення про загибель пілота літака Іл-22 – Віктора Івановича Клімова. З тексту випливає, що він "героїчно" загинув 14 січня "у виконанні військового обов'язку".


Пілот Іл-22 Віктор Клімов, імовірно, загинув / Фото з акаунту @666_mancer у соцмережі Х

Крім того, про загибель Клімова казав і офіцер ЗСУ Анатолій Штефан. Він розмістив у своєму телеграм-каналі скриншот посту від 16 січня з неназваного форуму. Ймовірно, першим цей знімок з екрана з'явився в акаунті OSINT-аналітика під ніком Necro Mancer у соцмережі Х.

Клімов міг стати "двохсотим" / Фото з акаунту @666_mancer у соцмережі Х

Повідомляють, що під час "від'ємного" польоту Іл-22 Віктор Клімов зазнав настільки сильних поранень, що навіть не встиг приземлитися. На концерт до Кобзона окупант вирушив прямісінько з повітря. А російське корито довелося садити другому пілотові. До слова, він також зазнав травм.

Наразі офіційні російські особи інформацію щодо можливої загибелі Клімова – не коментували.

"Літакопад" над Азовським морем – головне

Російським окупантам в Україні не вдається реалізувати жодних своїх планів. 2024 рік для загарбників почався з колосальних втрат. Зокрема, 14 січня відбувся грандіозний "літакопад" над акваторією Азовського моря.

Українським героям вдалося знищити літак А-50, а також – пошкодити Іл-22 (за штурвалом якого і був окупант Клімов). Валерій Залужний підтвердив цей факт.

Воїни Повітряних сил Збройних Сил України знищили ворожий літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 та повітряний пункт управління противника Іл-22,
– заявив Головнокомандувач ЗСУ.

Окрім того, окупантів попередили, що це – далеко не фінал. Їхнім коритам нічого робити в небі над Україною.