В угрупуванні військ "Південь", що підпорядковане командуванню об’єднаних сил ЗСУ, провели навчання на одному з найбільш загрозливих напрямків.

Раніше "Крилаті піхотинці" ЗСУ тренувалися знищувати ворога на адмінмежі з окупованим Кримом: відео

Військові навчання на адмінкордоні з окупованим Кримом

На одному з полігонів бойової підготовки Херсонської області, неподалік адміністративного кордону з окупованим Кримом пройшло тренування артилерійських протитанкових резервів. Військові вчилися реагувати на прорив живої сили та броньованої техніки умовного противника.

Протитанкісти демонстрували практичні навички розгортання розрахунків і стрільбу по цілях, а також швидку зміну позицій.

Як воїнам вдалося протидіяти умовному ворогу

За легендою, під час оборони підрозділом морської піхоти своїх позицій умовний противник, дочекавшись підкріплення бронетехніки, перейшов в атаку. Для стримування наступу морські піхотинці отримали протитанковий підрозділ.

Військові здійснили вихід на рубіж відкриття вогню, облаштували позицій, здійснили артилерійську розвідку та наведення гармат за цілевказівками корегувальників,
– повідомив Сергій Наєв.

За словами командувача об'єднаних сил ЗСУ, враховували не лише злагодженість дій підрозділу, а й послідовність виконання нормативів.

Схожі заходи відбуваються регулярно

Подібні заходи відбуваються щотижня, відповідно до плану бойової підготовки підрозділу.

Їхня головна мета – підтримати на високому рівні знання, навички та бойовий дух духу артилеристів. Під час тренувань протитанкісти показали, що вони готові якісно виконати завдання за умови різкої зміни ситуації.

ЗСУ вчились стримувати танковий прорив "ворога": дивіться відео

Текст допису командування об'єднаних сил ЗСУ

В угрупуванні військ "Південь", що підпорядковане Командуванню об’єднаних сил Збройних сил України, на одному з найбільш загрозливих напрямків проведено тренування артилерійських протитанкових резервів щодо реагування на прорив живої сили та броньованої техніки умовного противника.
Захід відбувся на одному з полігонів бойової підготовки Херсонської області, неподалік адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим. Воїни-протитанкісти демонстрували практичні навички розгортання розрахунків і стрільбу по цілях, а також швидку зміну позицій.
За легендою, в ході оборони підрозділом морської піхоти своїх позицій, умовний противник, дочекавшись підкріплення бронетехніки, перейшов в атаку. Для стримування наступу морським піхотинцям було придано у розпорядження протитанковий підрозділ.
– Зокрема, воїни-протитанкісти здійснили вихід на рубіж відкриття вогню, облаштували позицій, здійснили артилерійську розвідку та наведення гармат за цілевказівками корегувальників, – повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За його словами, наразі враховувалася не лише злагодженість дій підрозділу, а й послідовність виконання нормативів.
– Подібні заходи відбуваються щотижня, відповідно до плану бойової підготовки підрозділу. Їхня головна мета – підтримання на високому рівні знань, навичок і бойового духу особового складу артилерійських розрахунків. Під час тренувань, протитанкісти показали, що у разі ризької зміни обстановки буде необхідність – вони будуть готові якісно виконати поставлене завдання, – наголосив командувач.