Битви тривають на Краматорському, Бахмутському та Авдіївському напрямках. Там само ЗСУ відбили кілька ворожих штурмів. Інформація актуальна станом на ранок 11 серпня.

Зверніть увагу ЗСУ отримають нові M270 від Британії, нічна атака центру Харкова: основне за 169 день війни

Яка ситуація на фронті

Волинський, Поліський та Сіверський напрямки

На Волинському та Поліському напрямках ситуація не змінилася. білоруські військові виконують завдання з посилення охорони кордону в Брестській та Гомельській областях.

На Сіверському напрямку ворог зі ствольної артилерії обстріляв цивільну та військову інфраструктуру в районах Логів Чернігівської області та Ворожби, Мезенівки, Грабовського і Славгорода Сумської області.

Харківський та Слов'янський напрямки

На Харківському напрямку росіяни атакували Уди, Петрівку, Протопопівку, Коробочкине та Шевелівку.

На Слов'янському напрямку загарбники обстріляли з артилерії та танків район поблизу Карнаухівки, Вірнопілля, Богородичного, Мазанівки.

Краматорський, Бахмутський та Авдіївський напрямки

На Краматорському напрямку ворог атакував з реактивної артилерії й танків район біля Сіверська, Верхньокам'янського, Серебрянки та Григорівки. росіяни наступали на Григорівку та Верхньокам’янське, але ЗСУ їх відбили. Бої тривають в районі Івано-Дар'ївки.

На Бахмутському напрямку атакували позиції ЗСУ неподалік 9 населених пунктів. росіяни завдали авіаційних ударів біля Виїмки, Спірного, Соледара, Бахмута і Зайцевого.

Окупанти провели розвідку боєм поблизу Яковлівки, але ЗСУ відкинули їх. Ворог безуспішно наступав неподалік Бахмутського та Зайцевого. Однак змушений був відступити із втратами. В районах Вершини та Дачі тривають бої.

На Авдіївському напрямку ворог обстріляв з артилерії район біля Мар’їнки, Водяного, Нетайлового, Авдіївки, Пісків, Опитного та Красногорівки. Завдав авіаудару поблизу Авдіївки. Окупанти наступають у напрямках Мар’їнки та Пісків, бойові дії тривають.

Новопавлівський, Запорізький та Південнобузький напрямки

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках зафіксовано ворожі обстріли в районах 11 населених пунктів. росіяни намагалися наступати біля Павлівки, але ЗСУ зупинили їх.

На Південнобузькому напрямку веде розвідку за допомогою безпілотників. Ворог здійснював обстріли цивільної та військової інфраструктури в районах 15 населених пунктів.

Варто переглянути – Володимир Зеленський звернувся до українців увечері 10 серпня: відео