У тренуваннях взяли участь наземні, повітряні та морські компоненти угрупування військ. Подробиці повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв, командувач об'єднаних сил ЗСУ.

Зверніть увагу Стріляє натівськими снарядами: відео з випробувань САУ "Богдана"

Якою була легенда маневрів

За легендою тренувань, розвідка виявила корабельно-катерну групу умовного противника за кілька десятків кілометрів від узбережжя.

"Ворог" провів тактичне розгортання й наближався до місць висадки морського десанту, аби, зокрема, заволодіти опорними пунктами військових ЗСУ.

Як діяли українські військові

За сигналом тривоги військовослужбовці підняли усі необхідні сили й засоби. Вони швидко визначили точні координати кораблів і катерів, аби уразити "противника".

Першого удару умовному противнику завдали екіпажі гелікоптерів, які послідовно нанесли вогневе ураження кораблям "ворожого" десанту,
– розповів Наєв.

Він також пояснив, що це дозволило створити сприятливі умови для підрозділів десантно-штурмових військ за підтримки бронетранспортерів.

Адже їм вдалося зайняти оборону вздовж берегової смуги. Завершили тактико-спеціальні навчання дії малих броньованих артилерійських катерів.

Масштабні тренування ЗСУ біля Криму: дивіться відео